Titulní obrázek

Výhodná nabídka u automobilky Mercedes-Benz

Lidé slyší nejvíce na nabídky, které jsou zdarma. A právě na to nyní vsadila automobilka Mercedes-Benz a připravila zajímavou cenovou nabídku. Ve třídě C a E můžete navíc získat pohon všech kol 4MATIC zcela zdarma. Nejdříve si však musíte zvolit motorizaci 250 CDI.

Auta s hvězdou na kapotě mají punc exkluzivity a luxusu. Ale nemusí být drahá, což dokazuje aktuální cenová akce. Nejlevnější Céčko totiž koupíte už za 780 000 Kč včetně daně, pokud se bavíme o limuzíně, a za kombík utratíte jen 815 000 Kč.

Pokud u třídy C nebo E sáhnete po motorizaci 250 CDI, získáte stálý pohon všech kol 4MATIC zdarma. A je jedno, jestli budete chtít sedan nebo kombi, akce se týká obou. Další z možností v oblasti čtyřkolek je model GLK, který v motorizaci 220 CDI startuje na baťovských 999 000 Kč.

Povinné ručení je zákonné pojištění vozidla, které chrání motoristy před škodami, které mohou způsobit při svých cestách ostatním. Z tohoto pojištění jsou kryty nejenom poškozená vozidla, silnice, domy, ale i škody na zdraví všech účastníků nehody.

Líbivé ceny tím ale nekončí, oblíbené Éčko přichází jako entry model s cenou lehce pod milionem. Pod tím si představte přesně 975 000 Kč za motorizaci 220 CDI.