Titulní obrázek

Vyzkoušejte si nový Mercedes třídy A

Velkou novinkou na trhu je v letošním roce také Mercedes-Benz třídy A. Veřejnost si ho navíc bude moci vyzkoušet ještě před začátkem prodeje. A kde? V našem milionovém městě.

Než si sjednáte pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, porovnejte povinné ručení jednotlivých pojišťoven. Liší se jednak cenou, ale i výší limitů krytí, sazbami připojištění, přirážkami ke čtvrtletním platbám nebo slevami za sjednání přes internet. Nejlevnější povinné ručení sjednáte online.

Pokud uvažujete, že si nový vůz koupíte, nebo si chcete vyzkoušet jen jeho kvality, nezapomeňte na jedinečnou akci. Tedy svézt se s ním, ještě než se oficiálně dostane do prodeje. Tuzemské představení a uvedení na trh proběhne až v následujících dnech.

Obyvatelé Prahy budou mít k dispozici velmi žhavou atrakci. Díky situování hned vedle pražské zoo můžete například své děti zanechat se zvířátky. Vy se poté můžete prohánět s nejsilnější A 200 nebo A 250. Možností je samozřejmě více, například A 200 nebo naftová A 200 CDI. Je tedy zřejmé, že organizátoři nachystají celou řadu automobilů. Na Vás už je jen ten nejlepší výběr.